Praha: Praktický lékař pro děti a dorost

Pro naši ambulanci na Praze 3 hledáme lékaře s odborností

Praktické lékařství pro děti a dorost.

Ideální kandidát má:

profesní praxí minimálně v rozsahu ukončeného společného interního základu v zemích EU

VŠ lékařského vzdělání s ukončeným společným interním základem

minimálně 2 roky praxe v interních oborech

znalost angličtiny je pro nás výhodou.

Nabízíme:

pracovní pozici s možností ukončení atestace ve zvoleném oboru v nejkratším možném termínu (na atestaci Vám poskytneme plně hrazené volno)

atraktivní platové ohodnocení, finanční bonusy

možnost zajištění ubytování

nadstandardní vybavení ordinací

podporujeme kontinuální vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců

5 týdnů dovolené a 5 dnů sickdays

nástup možný od července 2018.

 

Jestliže vás tato nabídka zaujala, rádi poskytneme vice informací při osobní schůzce. Prosím volejte  na 724 350 588 nebo pište na email: silvie.razova@restrial.com.


Něco o nás:

 Společnost ResTrial s.r.o. www.restrial.cz provozuje zdravotnická zařízení od roku 2009. Jejím prvním pracovištěm byla diabetologická ordinace v poliklinice Mazurská na Praze 8. Postupem času jsme rozšířili svoji činnost o další lékařské odbornosti. Poskytujeme zdravotní péči v oborech praktické lékařství pro děti a dorost, praktické lékařství, diabetologie, endokrinologie, gastroenterologie a interní lékařství.

Náš koncept zdravotních služeb v ordinacích je založen na vysoké odbornosti a zkušenosti našich lékařů a sester.Využíváme moderních diagnostických a léčebných postupů a zejména lpíme na lidském přístupu k našim pacientům.

Věříme, že velmi dobrá informovanost a znalost zdravotního stavu jsou nedílnou součástí léčby. Snažíme se našim pacientům poskytnout co možná nejvíce informací srozumitelnou formou tak, aby správně rozuměli nemoci jako takové a zvoleným léčebným postupům. Zároveň tak pacienti získají realistický náhled na nemoc stejně jako realistická očekávání stran výsledku léčby a doby k léčbě potřebné.


 

Share