Naše stravenka je oblíbený benefit mezi lékaři a sestřičkami

Naše stravenka, která se na českém stravenkovém trhu objevila v loňském roce si brzy našla své příznivce mezi lékaři a sestřičkami. Již více než tři stovky ordinací nebo firem z lékařských oborů využívá Naši stravenku jako benefit pro své zaměstnance. Důvodem je především nulová provize a možnost pro lékaře i sestry nakupovat v prodejnách Lidl a Kaufland.

Naše stravenka přináší i další výhody jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Zaměstnavatelé jistě ocení nulovou provizi při objednání, kterou Naše stravenka poskytuje všem, bez ohledu na počet zaměstnanců nebo velikost firmy. Ordinace dále jistě uvítají rychlou a jednoduchou objednávku online, nonstop přehled o stavu objednávky, historii objednávek, doručení stravenek v obálkách pro jednotlivé zaměstnance a širokou paletu nominálních hodnot, včetně daňově nejvýhodnější stravenky pro rok 2018, která je 118 Kč. K dispozici je i ochotná zákaznická podporav případě dotazů na telefonu i e-mailu. Objednávky pak mohou firmy dělat dle potřeby, například i na několik měsíců dopředu.

Zaměstnanci pak mohou kromě široké sítě restaurací a provozoven rychlého občerstvení nakupovat za stravenkyi v řetězcích Lidl a Kaufland.Při platbě za potraviny a nealkoholické nápoje mohou použít až10 kusů stravenek, pokladní systémy obou řetězců nákup samy rozdělí na zboží, které lze stravenkami platit a na ostatní sortiment.

Akceptační místa se neustále rozšiřují, kromě 363 prodejen Lidl a Kaufland se dá stravenkou platit již ve více než 3 300 restauracích, jídelen a provozoven rychlého občerstvení po celé České republice. Další restaurace rychle přibývají každý týden. Seznam akceptačních míst je zveřejněn na webu www.nasestravenka.cz v sekci Zaměstnanec v podobě interaktivní mapy.

Poskytnout Naši stravenku zaměstnancům je jednoduché, stačí uzavřít jednoduchou smlouvu, provést online objednávku a lze stravenky ihned odebírat.

Hlavní benefity Naší stravenky:

  • 0 Kč provize pro zaměstnavatele
  • možnost platit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland
  • rychlá objednávka online

Více informací na www.nasestravenka.cz nebo telefonním čísle 729 972 888.

Share