Databáze léčiv Mediately pomáhá již 15 tisícům lékařů

Díky mobilní aplikaci Databáze léčiv Mediately je dnes pro zdravotní profesionály mnohem snadnější rychle hledat léky, jejich vlastnosti i charakteristiky důležité pro pacienty. Ve svém chytrém telefonu tak řada lékařů a zdravotnických pracovníků nosí neustále aktualizovaný a detailní přehled více než 9000 všech léků registrovaných v České republice, včetně jejich indikací, dávkování, kontraindikací, dostupných generik, balení či cen.

Kromě samotné lékové databáze obsahuje aplikace Databáze léčiv Mediately také řadu diagnostických nástrojů a kalkulátorů. Mezi nejužívanější patří například GCS (Glasgow Coma Scale), NIHSS, PERC, Padua skóre (predikční skore pro riziko TEN), HAS-BLED či rychlé kalkulace BMI a BSA. Stejně jako samotná aplikace jsou i kalkulátory zdarma, pro jejich plné využití je vhodné využít bezplatnou registraci.

Pro použití databáze Mediately v terénu je zásadní, že veškerá data jsou ukládána přímo do chytrého telefonu. Je tedy snadné vyhledávat v databázích, procházet léky či využívat diagnostické nástroje v situacích, kdy chybí internetové připojení či dokonce mobilní signál. Své uživatele si proto nachází Mediately nejen mezi praktickými lékaři či klinickými specialisty, ale také mezi paramediky, záchranáři a dalšími specializacemi, pro něž je pohyb v terénu každodenní záležitostí.

Databáze léčiv Mediately je určena pro mobilní telefony Apple iPhone a telefony se systémem Google Android a je možné ji stáhnout zdarma.

    

Share